A hónap üzenete:

„Építsük fel a szeretet civilizációját!” (Szent II. János Pál pápa)

XVI. Mária Iskolája

2019. május 26-án, vasárnap, a már jól megszokott lelki megújulásra, az ún. Mária Iskolájára kerül sor a plébánia-templomunkban, Buzitán - Máriával, a Béke Királynőjével. A XVI. lelki délutánra - a kegyelemeső reményében - készülődhetünk akár Kilenceddel is Szűz Mária Szeplőtelen Szívéhez, melyet közösen kezdjünk meg május 17-én. Köszönöm!

A Nagy Kilenced elnevezésű kezdeményezésünknek lelki életünket pozitívan meghatározó befolyásolása végett és a kedves résztvevők kérésére, a megszentelődés újabb lehetőségét kínáljuk fel a mélyebbet, többet, sokszorosabb kegyelmeket megtapasztalni kívánó híveknek.

Lelki program: 16.00 - 17.00 GYÓNTATÁS (a bűnbánat szentségének kiszolgáltatása 3-4 vendégatya segítségével), 17.00 - 18.00 ELMÉLKEDŐS RÓZSAFÜZÉR (a dicsőséges rózsafüzér egyes titkait - előimádkozóink segítségével (Buzita, Reste, Felsőlánc, Alsólánc, VENDÉG) - külön szándékokra ajánljuk fel, 18.00 - 19.00 VOTÍV SZENTMISE az adakozók jó szándékaira (Szűz Mária, a Béke Királynője tiszteletére), 19.00 - 19.30 AGAPE (szeretet-lakoma a plébánia mögötti filagória alatt), 19.30 - 20.30 SZENTSÉGIMÁDÁS (a plébános atya testi-lelki gyógyulásért imádkozik a szentségi Jézus előtt, a hími fiatalok zenekara és énekcsoportja segédkezésével) melynek végén egyéni áldásban részesülünk.

Mindenkit szeretettel hív és vár Mária-Anyánk, a Béke Királynője és Kiengesztelődés Anyja!