A hónap üzenete:

„Építsük fel a szeretet civilizációját!” (Szent II. János Pál pápa)

COVID

Vasárnap a templom nyitva lesz magán imádságra 9:30-9:55ig, online rózsafűzér 10ó-tól és szt. mise 10:30kor a Buzita Rke Facebook csatornán.

A filiákban, leányegyházközségekben a hétköznapi és vasárnapi szentmisék elmaradnak.

A rendkívüli helyzetben szorgalmazott vasárnapi misehallgatás lehetősége mellett buzdítom a híveket, hogy a misehallgatásra kijelölt idő valóban az ima és elmélyülés ideje legyen a misét hallgatók otthonaiban.Keresztényi felelősségünk, hogy betartsuk az előírt óvintézkedéseket, imádkozzunk, kérve Isten irgalmát e nehéz időkben, és figyeljünk, vigyázzunk egymásra!

***

V nedeľu bude kostol otvorený na súkromnú modlitbu od 9:30 do 9:55 hod. Od 10:00 posv. ruženec a 10.30 sv. omša v prenose.