COVID

Vasárnap a templom nyitva lesz magán imádságra 9:00-9:55ig, online rózsafűzér 10ó-tól és szt. mise 10:30kor a Buzita Rke Facebook csatornán.

A filiákban, leányegyházközségekben a hétköznapi és vasárnapi szentmisék elmaradnak.

A rendkívüli helyzetben szorgalmazott vasárnapi misehallgatás lehetősége mellett buzdítom a híveket, hogy a misehallgatásra kijelölt idő valóban az ima és elmélyülés ideje legyen a misét hallgatók otthonaiban.

A Buzita-i templom vasárnap 9-10ó között nyitva lesz, valamint a jövő héten: kedden, szerdán, csütörtökön és pénteken 17-18ó között magán imádságra.

Keresztényi felelősségünk, hogy betartsuk az előírt óvintézkedéseket, imádkozzunk, kérve Isten irgalmát e nehéz időkben, és figyeljünk, vigyázzunk egymásra!

***

V nedeľu bude kostol otvorený na súkromnú modlitbu od 9 do 9:55 hod. Od 10:30 posv. ruženec a 10.30 sv. omša v prenose